Напишіть нам
Анна Кушнір
Асистент команди
Починала я з туристичного бізнесу і за 6 років встигла організувати близько 50 туристих поїздок, успішно оформити понад 250 віз у різні країни світу, а також проінспектувати 300 готелів на узбережжі Атлантичного та Егейського, Средиземного та Червоного морів. Розробила 5 автобусних маршрутів (групи до 25 чоловік) по Східній Україні.
В 2018 я змінила сферу діяльності і тоді почався період відкриттів та трансформації. Майстер-класи, воркшопи, інтенсиви, конференції - то якийсь неймовірний світ. Вже тоді мені стало цікаво, що ж то таке Agile.
Я назавжди запам'ятаю 9 вересня 2019 року, то був день, який змінив звичний ритм мого життя. Тому що я прийняла рішення про переїзд до Києва. І воно було таким вольовим та щирим, що вже за декілька днів я знайшла нову роботу. І, закінчивши свої справи в Харкові, з однією валізою та ноутбуком я вирушила в нове життя.
За цей час мені вдалося навіть трохи поринути в ювелірну справу, але то було ненадовго. Agile вже пустив своє коріння. І коли я дізналася про можливість стати частиною команди аgiledrive спочатку, як член pr-кампанії для AgileForum, а потім і як повноцінний учасник команди, я не роздумуючи погодилась.
І тепер, я можу точно сказати, що я знаходжусь на своєму місці, поряд з неймовірними людьми, майстрами своєї справи.
Що важливо для Ані: "Свобода, вдячність і відчуття безпеки – запорука ефективної роботи в команді. Коли ти знаєш, що будеш почута і можеш вільно висловлювати свою точку зору, яку вислухають та приймуть."