Юрій Литвиненко
Юрій Литвиненко
Agile-коуч, тренер, консультант
 
Досвід
Протягом своєї кар'єри в сфері технологій з 2005 року я працював як програміст, провідний розробник, голова регіонального відділення та керівник підрозділу розробки в українських та західноєвропейських IT компаніях.
Завдяки цьому досвіду я отримав глибоку експертизу в розробці програмного забезпечення, у впровадженні інженерних практик та в менеджменті. Я часто виконував роль посередника між бізнесом і командою розробки, допомагаючи їм організувати продуктивну співпрацю.
У 2009 я усвідомив цінність Agile-підходів і зосередився на Agile як на філософії та методі роботи. З 2016 як партнер SCRUMguides допомагав клієнтам будувати ефективні процеси і сильні команди.
Зараз як Agile-коуч і тренер часто виступаю на конференціях, проводжу стратегічні сесії, тренінги і майстер-класи.
У якості наукового редактора-консультанта допомагаю видавати українські переклади професійної літератури.
Також виступаю співорганізатором ретритів для Agile-спільноти (Agile Coaching Retreat).
 
Клієнти
Namecheap, Philip Morris, Kyivstar, NetEnt, EVA, Videal
 
Навчання і сертифікати
  • Certified ScrumMaster
  • Certified Scrum Product Owner
  • Certified Scrum Professional - ScrumMaster
  • Certified Scrum Professional - Product Owner
  • Kanban Management Professional
 
Фокус у роботі
Я допомагаю людям та організаціям досягати більшого в тому, що вони роблять, і вчасно отримувати цінні результати. Це вдається мені завдяки навчанню і коучингу в Agile, а також пов'язаних з ним інструментах і методах, як-от Scrum, Kanban, Lean Startup і багато інших.
Здебільшого я спеціалізуюся на співпраці з IT компаніями, але також застосовую свій досвід в інших сферах бізнесу. У процесі розробки продукту допомагаю пройти шлях від питання «ЩО ми створюємо» до рішення «ЯК це зробити якомога ефективніше».
 
Неформально
Я книголюб, читаю багато і часто. Зазвичай чергую корисне з приємним професійну і художню літературу. Улюблений жанр – фантастика в більшості своїх проявів: космічна, кіберпанк, hard sci-fi, фентезі (от тільки попаданців терпіти не можу).
Небайдужий і до музики. Музичні смаки від death metal до psychedelic trance.
Маю сильне асоціативне мислення і знаходжу зв'язки в найбільш неочікуваних місцях. Завдяки чому можу складне пояснити просто і доступно.
Вважаю, що в досягненні цілей не варто розраховувати тільки на мотивацію. Мені на цьому шляху допомагають самодисципліна та впровадження міні-звичок. Також практикую медитацію.
Ціную спонтанність та імпровізацію, які дозволяють нестандартно підходити до вирішення різних життєвих і робочих завдань.
Мій коник розвинене почуття гумору із сильним ухилом в абсурд :)