Юрій Козій
Юрій Козій
Agile-коуч, організаційний консультант, запрошений викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) у напрямку Business Agility, засновник компанії AgileDrive
 
Досвід
За 12 років роботи в найбільших IT-компаніях України я набув цінного досвіду міжнародного співробітництва в ролях від бізнес-аналітика до керівника проектного портфоліо.
Одним із результатів розвитку у сфері управління проектами стала нагорода “Best Professional in Project Management” від Ukrainian IT Awards (2015).
У 2017 році на перетині мого управлінського, коучінгового та підприємницького досвіду виникла компанія AgileDrive.
 
Ключові Клієнти
Vodafone, Philip Morris, Eva, Watsons, banda agency та інші.
 
Навчання і сертифікати
  • Сертифікати професійного тренера та коуча («Живое Дело»)
  • Certified Scrum Professional
  • Certified Scrum Master
  • Certified Scrum Product Owner
  • Certified Agile Leader
  • Certified LeSS Practitioner
  • ORSC™ at Work (Organization and Relationship Systems Coaching)
 
Фокус у роботі
Допомагаю організаціям впроваджувати гнучкі методи управління, будувати сильні команди та ефективні процеси.
Вважаю, що сила Agile-коуча — у його здатності адаптуватися під контекст клієнта. В AgileDrive ми слідуємо тому, що проповідуємо, тож постійно задаємо собі питання: “Як я повинен змінитися, щоб принести цінність клієнту?” У цьому наша унікальність і сильна сторона.
 
Неформально
У житті прагну утримувати баланс між роботою та відпочинком. Багато чого перепробував і практикую — інтенсивні тренування, тренажерка, TRX, біг, велосипед, походи в гори, йога, медитація. Подорожі намагаюся поєднувати з навчанням або відвідуванням концертів улюблених артистів.
Раніше серйозно займався музикою, і зараз гра на гітарі та бас-гітарі сприяє переключенню з робочого контексту в домашній. Також музичне минуле допомагає творчо і нешаблонно підходити до кожного клієнтського запиту.
Для підтримки життєвого балансу та профілактики професійного вигорання бачу сенс у взрощенні усвідомленості, автентичності та чесності в першу чергу із собою. А звідси — і з командою, клієнтами та партнерами.
Також варто завжди залишати достатньо простору для внутрішньої дитини. Звідси — фан, гумор, які допомагають згладжувати гострі кути та з легкістю налаштовувати клієнтів на зміни, яких вони прагнуть.