Юлія Давидченко
Юлія Давидченко
Організаційний коуч-консультант, Scrum Мастер в AgileDrive,
HR BP
 

 

Досвід
Свій професійний досвід починала у відділі логістики та буквально за перший рік роботи усвідомила, що я більше про людей, ніж про перевезення. Тому, не довго думаючи, перейшла до відділу HR.
За більше ніж 7 років своєї HR кар'єри я виросла від Рекрутера до HRD із відділом фахівців у підпорядкуванні.
Познайомившись з Agile, я побачила для себе роль, яка включає не тільки управління персоналом, а й управління проектами, що відмінно накладається на мою першу технічну освіту. І ось вже 1,5 роки як Скрам мастер і організаційний коуч-консультант я допомагаю командам і організаціям проходити через Agile-трансформації.
 
Клієнти
YODEZEEN, Креативна агенція Banda, Epikur
 
Навчання і сертифікати
  • Certified Scrum Master 
  • Сертифікований професійний коуч (ICU & ICTA).
 
Фокус у роботі
Допомагаю творчим і креативним організаціям пройти шлях від хаосу до структури, зберігаючи їх цінності.

Вірю, що коучинговий підхід розкриває і підсилює організації, команди та людей, роблячи їх більш продуктивними і щасливими.
У роботі для мене важливий баланс між бізнес-цілями організації і потребами команди/людини. Вірю, що тільки в такому балансі організація і команди розвиваються, створюючи щось більше.
 
Неформально
У житті я скоріше Лара Крофт, яка не боїться ризикувати і любить вирішувати складні завдання. Перешкоди сприймаю як виклик, а невдачі — як шлях до самовдосконалення.
Ще з дитинства я вибирала найскладніші завдання з алгебри і могла по 4 години за ними просидіти. Мені це просто було в кайф :)
Я притягую завдання “на виріст”, справляюся з ними, зростаю і пишаюся собою. Труднощі і стрес включають мене, я стаю зібраною і продуктивною, тому роль агента змін мені дуже підходить. Для мене це свого роду адреналінова залежність, драйв у всіх його проявах.
У процесі трансформації себе, своїх відносин із людьми і світом я навчилася добре розуміти і відчувати свої емоції та емоції інших. А також усвідомила, що виклики — це ще не все. Що є ще задоволення, час для себе, спокійний плин подій і життя. І в поєднанні з викликами це дає хороший баланс і внутрішній ресурс.
Люблю людей і міцний еспресо. З легкістю підтримаю розмову про бізнес, спорт, психоаналіз та стрибки з парашутом :)