Андрій Шевченко
Андрій Шевченко
Team Coach в MacPaw, Organizational Coach в AgileDrive
 

 

Досвід
Свою професійну кар’єру починав розробником програмного забезпечення. У процесі оптимізації своєї роботи зрозумів, що цього замало для бажаного результату, і сфокусувався на команді. Так я став Scrum Мастером, коли в компанії ще й не було такої ролі.
За більше ніж 6 років у провідних міжнародних IT компаніях (SimCorp, Ciklum, Tobii Pro) я отримав цінний практичний досвід застосування різних фреймворків масштабування командної роботи (scaled frameworks), як-от Scaled Agile Framework (SAFe) або Scrum@Scale. Зокрема мав нагоду випробувати їх ефективність під час координації роботи 10+ команд, 100+ людей, із 3-х різних країн.
 
 
Навчання і сертифікати
  • Certified Scrum@Scale Practitioner with Jeff Sutherland, the co-creator of Scrum
  • SAFe Advanced Scrum Master
  • Certified Business Facilitator
  • Product Management School
  • Professional Scrum Master I (PSM I)
  • Professional Scrum Product Owner I (PSPO I)

 

Фокус у роботі
Зараз фокусуюся на коучингу команд та їх взаємодії між собою для досягнення глобальних цілей компанії.
Зрощую продуктове мислення в організаціях і будую ефективні продуктові команди. Вірю в те, що разом можна досягти більшого, ніж сумарно окремо.


Неформально
Слідую гаслу “Рух — це життя” :) Люблю їздити на роботу на велосипеді. Ходжу в гори, найвища поки вершина — Казбек (5000+ м). Раніше ходив на парусній яхті, займали призові місця в локальних аматорських змаганнях на Дніпрі.
Пробіг із десяток напівмарафонів, серед них найбільший у світі напівмарафон — Göteborg Half Marathon (60000+ учасників) та поки що свій єдиний марафон у Франкфурті-на-Майні. Біг допомагає мені розслабитися, переключитися, скинути навантаження на мозок. Також це чудова можливість поспілкуватися з друзями, тому при нагоді організовуємо спільні пробіжки.
Зі шкільних років захоплювався точними науками, зокрема математикою, що привило любов до структурного та критичного  мислення.
Люблю речі з душею і маю пристрасть до вінілових платівок.
І пошук, і сам процес прослуховування вінілових рекордів мають деякі обмеження, досить незвичні для сучасного світу. Не можна перемикати треки або обирати тільки улюблені; інколи дістати потрібну платівку буває дуже важко, і ти шукаєш-чекаєш місяцями або роками, а потім знаходиш за сім морів.
І хоча я є адептом сучасних технологій, що беруть на себе рутинну роботу, це для мене та частина приємної рутини, де отримуєш задоволення від процесу.